O Agrowow.pl

Zaczęło się od pasji; do żyznej ziemi, do natury, do plonów – owocnych, napawających dumą. Przeistoczyło w potrzebę zmian, a skończyło na realnym działaniu. Tak powstał AgroWow! Jesteśmy przedsiębiorstwem, które rolnicze problemy jutra chce rozwiązać innowacyjnością. Nasze struktury budują trzej wspólnicy zorientowani na sukces. Jego miarą jest satysfakcja tych, którzy muszą wykarmić ludność świata, a przy tym też i ochronić zasoby naturalne.

AgroWow.pl to łącznik pomiędzy rolnikiem a konstruktorem – użytkownikiem a technologiem w firmie produkującej maszyny i urządzenia niezbędne do ciężkiej pracy. Staramy się aktywnie wspierać naszych Klientów i nie tylko sprzedawać coraz to nowsze produkty, lecz także szukać rozwiązań, zachęcać do modernizacji i pokazywać, że każda, nawet najmniejsza, zmiana może być krokiem milowym prowadzącym do osiągnięcia założonych celów.

W AgroWow.pl budujemy lepsze jutro już dziś! Wychodzimy naprzeciw zarówno rolnikom, jak i przedsiębiorstwom, osobom prywatnym, gminom czy budowlańcom. Oprócz maszyn rolniczych oraz traktorów oferujemy maszyny budowlane, przyczepy i skrzynie, a także sprzęt do pielęgnacji terenów zielonych oraz sprzęt komunalny, taki jak zamiatarki, pługi śnieżne oraz równiarki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl