Agrowow Pług do śniegu 2,5 m
Opis
Chcesz ustalić parametry i dopasować pług do swoich indywidualnych potrzeb?
Jesteśmy w stanie przygotować mocowanie do każdego rodzaju sprzętu — traktora, koparki, ładowarki, wózka widłowego i wielu innych maszyn
Skontaktuj się z naszym inżynierem sprzedaży!
Adres e-mail: sklep@agrowow.pl
Numer telefonu: +48 880 261 210 | +48 504 947 222
Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej konfiguracji oraz odpowiemy na każde pytanie.
Dostępne również inne szerokości: 1,2 m ; 1,5 m i 2,0 m
- Producent: Agrowow
- Nr katalogowy: AB25PŁ
- Szerokość robocza: 2500 mm
- Zaczep potrójny: euroramka + TUZ kat. I + II
- Pług do mini traktorów, ładowarek, wózków widłowych, C330, T25
Opcje dodatkowo płatne:
- Siłownik skrętu
Siłownik skrętu w pługu śnieżnym to element mechaniczny, najczęściej hydrauliczny, który umożliwia zmianę kąta ustawienia lemiesza (ostrza) pługa względem osi pojazdu. Dzięki niemu operator może sterować kierunkiem, w którym odgarniany jest śnieg, przesuwając lemiesz w lewo lub w prawo. Siłownik skrętu pozwala na precyzyjne dostosowanie pozycji pługa do warunków na drodze, co zwiększa efektywność odśnieżania i bezpieczeństwo ruchu.
- Mocowanie do wózka widłowego
Mocowanie do wózka widłowego w pługu śnieżnym to specjalne urządzenie lub adapter, który umożliwia zamocowanie pługa śnieżnego na wózku widłowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wózek widłowy, który na co dzień służy do transportu towarów, może być wykorzystywany do odśnieżania powierzchni takich jak parkingi, place magazynowe czy tereny przemysłowe. Mocowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby pług można było szybko i bezpiecznie zamontować na widłach wózka lub przy użyciu specjalnych uchwytów. Pozwala to na efektywne wykorzystanie istniejącego sprzętu w okresie zimowym bez konieczności inwestowania w dodatkowe pojazdy czy maszyny do odśnieżania. Takie rozwiązanie jest ekonomiczne i praktyczne, szczególnie dla firm, które dysponują wózkami widłowymi i potrzebują sezonowego sprzętu do utrzymania czystości na swoich terenach.
Opis szczegółowy:
- Odśnieżanie to kluczowy element utrzymania bezpieczeństwa i porządku na drogach, placach oraz posesjach w sezonie zimowym.
- Pług śnieżny o szerokości roboczej 2,5 m stanowi skuteczne rozwiązanie do sprawnego usuwania śniegu.
- Pług śnieżny 2,5 m to solidne i wydajne narzędzie przeznaczone do profesjonalnych prac związanych z zimowym utrzymaniem nawierzchni.
- Szerokość robocza 2,5 m umożliwia efektywne odśnieżanie dróg, parkingów, placów manewrowych, jak również rozległych terenów przemysłowych i osiedlowych.
- Wysoka wydajność urządzenia znacząco skraca czas pracy, pozwalając na szybkie przywrócenie przejezdności nawet podczas intensywnych opadów śniegu.
- Maszyna została wykonana z wytrzymałej, wysokogatunkowej stali odpornej na korozję, co zapewnia niezawodne działanie w trudnych warunkach zimowych.
- Pług do odśnieżania wyposażony jest w solidny lemiesz z wymienną gumową listwą zgarniającą, która skutecznie chroni nawierzchnie asfaltowe, betonowe oraz brukowe przed uszkodzeniami.
- Dzięki uniwersalnym mocowaniom pług śnieżny może być montowany na różnych typach pojazdów — doskonale sprawdzi się jako pług do ciągnika lub traktora, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla firm komunalnych i służb drogowych.
- Wymienna listwa zgarniająca oraz prosta konstrukcja ułatwiają konserwację i zwiększają trwałość urządzenia, ograniczając koszty eksploatacji.
- Pług do śniegu to doskonały wybór dla użytkowników poszukujących niezawodnego, wydajnego i trwałego sprzętu do skutecznego odśnieżania dużych powierzchni w wymagających warunkach zimowych.




Mateusz
Bardz dobry pług! Dobra cena do jakości. Siłownik działa nic się nie zacina. Polecam sklep!