Agrowow.pl - Maszyny Rolnicze
Opcje przeglądania

Sadzarka do ziemniaków jest urządzeniem, które w swoim założeniu ma ułatwić rolnikowi proces sadzenia ziemniaków i zautomatyzować wszystkie jego etapy. Tak więc dobra sadzarka w jednym procesie wykona bruzdowanie pola, automatyczne wsadzenie ziemniaka w bruzdę i obsypie go ziemią kształtując redlinę

Sadzarka do ziemniaków

 


Co posiadają nasze sadzarki ?

• Sadzarki do ziemniaków, prezentowane na naszej stronie to między innymi sadzarka do ziemniaków dwurzędowa i sadzarka do ziemniaków jednorzędowa.
• Wszystkie prezentowane przez nas sadzarki do ziemniaków wyposażone są w trójpunktowy system zaczepiania, który umożliwia zagregowanie z traktorem.
• Sadzarka do ziemniaków FS22, umożliwia tworzenie rzędów, których odległość możemy regulować poprzez ustawianie kół jezdnych na rozstawy :29 cm, 32 cm, 35 cm.
• Sadzarka do ziemniaków jednorzędowa, dedykowana jest do sadzenia ziemniaków na mniejszej powierzchni.
• Sadzarka dwurzędowa do ziemniaków świetnie sprawdzi się dla rolników, którym zależy na szybszym wykonaniu sadzenia.
• Sadzarka do ziemniaków podkiełkowanych, nie zda egzaminu w przypadku sadzenia małych ziemniaczków. Wówczas z pomocą przyjdzie specjalna wkładka zmniejszająca na łańcuchu podającym.
• Sadzarka do kartofli w jednym cyklu roboczym wykonuje wszystkie prace związane z wysadzeniem ziemniaków. Mianowicie, wyoruje bruzdy pod sadzone ziemniaki, wysadza ziemniaki bezpośrednio w wyoraną bruzdę , następnie obsypuje posadzone ziemniaki ziemią, tworząc rzędy.
• Dzięki utworzonym po zasadzeniu rzędów ziemi, ułatwia tym pracę przy pielęgnacji kartofli w dalszym ich okresie wegetacji.

 


Sadzarka do ziemniaków używana czy nowa?

Używana sadzarka do ziemniaków będzie miała niższą cenę niż nowa. To w zasadzie wszystko co pozytywnego możemy powiedzieć o jej zakupie. Dlaczego zatem kupić nową? Po pierwsze- sadzarka do ziemniaków nie jest drogim urządzeniem. Po drugie- mając nowy sprzęt, kupujemy go razem z dwuletnią gwarancją, za którą stoi Agrowow, czyli licencjonowany sprzedawca i fabryka gdzie maszynę wytworzono. Po trzecie- zamawiając nowy sprzęt wiesz, że będzie dopasowany do twojego ciągnika i wyposażony dokładnie tak, aby spełniać twoje wymagania. Będzie posiadał instrukcję technologicznej obsługi, katalog części zamiennych i dokumenty potwierdzające spełnianie norm krajowych i europejskich. Potrzebujesz części? Nie ma problemu- wszystko jest dostępne. Używana maszyna zawsze jest poniekąd „kotem w worku”, częściowo zużytym, często nie wiadomo gdzie wyprodukowanym, czasami przerobionym przez kolejnych użytkowników.

Serdecznie zapraszamy do zakupów na agrowow.pl 

Filtruj
 
 
Sortuj
Wyczyść
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl