Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

Sadzarka do ziemniaków jest urządzeniem, które w swoim założeniu ma ułatwić rolnikowi proces sadzenia ziemniaków i zautomatyzować wszystkie jego etapy. Tak więc dobra sadzarka w jednym procesie wykona bruzdowanie pola, automatyczne wsadzenie ziemniaka w bruzdę i obsypie go ziemią kształtując redlinę

Sadzarki do ziemniaków

Sadzarka Dwurzędowa

Sadzarka Dwurzędowa
Sadzarka Dwurzędowa

- Sadzarka ziemniaków
- Dwurzędowa
- Szerokość rozstawu 625 / 675

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

5 614,00 zł

 


Jaką sadzarkę wybrać?

Przy wyborze sadzarki pamiętajmy że jej wielkość powinna być dobrana do uprawianego areału. Sadzarka do ziemniaków dwurzędowa wskazana będzie tam, gdzie rolnikowi zależy na szybszym wykonaniu sadzenia. Sadzarka do ziemniaków jednorzędowa, dedykowana jest raczej do obsadzania mniejszych powierzchni. Pamiętajmy, że różny może być zasadzany materiał. Sadzarka do dużych, często podkiełkowanych ziemniaków nie sprawdzi się, tam gdzie chcemy sadzić małe ziemniaczki które wymagają zainstalowania specjalnych wkładek zmniejszających na łańcuchu podającym.

Sadzarka do kartofli umożliwi nam utworzenie rzędów, których odległość od siebie możemy regulować poprzez ustawienie kół jezdnych na rozstawy: 29cm, 32cm, 35cm. Każda z oferowanych przez nas maszyn wyposażona jest trójpunktowy system zaczepienia, umożliwiający jej zagregowanie z ciągnikiem.


Sadzarka do ziemniaków używana czy nowa?

Używana sadzarka do ziemniaków będzie miała niższą cenę niż nowa. To w zasadzie wszystko co pozytywnego możemy powiedzieć o jej zakupie. Dlaczego zatem kupić nową? Po pierwsze- sadzarka do ziemniaków nie jest drogim urządzeniem. Po drugie- mając nowy sprzęt, kupujemy go razem z dwuletnią gwarancją, za którą stoi Agrowow, czyli licencjonowany sprzedawca i fabryka gdzie maszynę wytworzono. Po trzecie- zamawiając nowy sprzęt wiesz, że będzie dopasowany do twojego ciągnika i wyposażony dokładnie tak, aby spełniać twoje wymagania. Będzie posiadał instrukcję technologicznej obsługi, katalog części zamiennych i dokumenty potwierdzające spełnianie norm krajowych i europejskich. Potrzebujesz części? Nie ma problemu- wszystko jest dostępne. Używana maszyna zawsze jest poniekąd „kotem w worku”, częściowo zużytym, często nie wiadomo gdzie wyprodukowanym, czasami przerobionym przez kolejnych użytkowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl