Agrowow.pl - Maszyny Rolnicze

Oblodzenie dróg i chodników jest jednym z najbardziej niebezpiecznych zjawisk pogodowych. Prostym rozwiązaniem na mroźna pogodę jest zakup maszyn komunalnych takich jak solarko-piaskarka, lub solarka.

Piaskarki i solarki

Solarka  na hak samochodowy Solarka na hak samochodowy
Producent: DEXWAL
Cena:

6 650,00 zł

szt.
zobacz więcej

Piaskarko solarki

Oblodzenie dróg i chodników jest jednym z najbardziej niebezpiecznych zjawisk pogodowych. Prostym rozwiązaniem na mroźna pogodę jest zakup maszyn komunalnych takich jak solarko-piaskarka lub solarka.


Czym kierować się przy wyborze piaskarko-solarki?

Musimy wiedzieć na jakim nośniku chcemy ją zawiesić, jak również jakie możliwości połączenia oferuje nam nasz ciągnik / nośnik. Typowym połączeniem jest piaskarko solarka do traktorka komunalnego, lub piaskarko solarka do ciągnika rolniczego. W takim przypadku, do połączenia wykorzystujemy zaczep trójpunktowy odpowiedniej kategorii, a do przeniesienia napędu wałek WOM lub złącze hydrauliczne. Solarko piaskarka jest urządzeniem służącym do zimowego utrzymania ciągów komunikacyjnych, zatem jest niezbędna dla każdego kto takie usługi wykonuje.


Piaskarki - technologie

Problematyczne jest natomiast, połączenie z samochodami osobowymi. Brak typowego złącza do zawieszenia maszyny i wyjścia na źródło napędu wymaga specjalnych rozwiązań: na szczęście są one dostępne na Agrowow.pl. Od teraz solarka do quada, lub piaskarko solarka do samochodu osobowego są dostępne w postaci urządzeń mocowanych na typowym haku kulowym, z napędem elektrycznym.

Filtruj
 
 
Sortuj
Wyczyść
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl