Kołaszewski łyżka podsiębierna 8,5-10 T / 0,5 x 0,71 m
Opis
Chcesz ustalić parametry i dopasować łyżkę podsiębierną do swoich indywidualnych potrzeb?
Jesteśmy w stanie przygotować mocowanie do każdego rodzaju sprzętu — traktora, koparki, ładowarki, wózka widłowego i wielu innych maszyn
Skontaktuj się z naszym inżynierem sprzedaży!
Adres e-mail: sklep@agrowow.pl
Numer telefonu: +48 880 261 210 | +48 504 947 222
Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej konfiguracji oraz odpowiemy na każde pytanie.
- Producent: Kołaszewski
- Nr katalogowy: KEBG05
- Nazwa producenta: Łyżka podsiębierna 8,5-10T
- Szerokość: 500 mm
- Długość: 1149 mm
- Wysokość: 714 mm
- Waga: 164 kg
- Pojemność: 200 L
- Ilość zębów: 4
- Dopuszczalna masa maszyny: 8,5-10 T
- Model zęba: JCB 531
- Płaszcz S355 J2: 8 mm
- Bok S355 J2: 6-12 mm
- Krawędź natarcia HB400: 6 mm
- Lemiesz HB500: 200x20
- Wręgi S355 J2: 6 mm
Opis szczegółowy:
- Łyżka podsiębierna o pojemności 200 litrów to solidny i niezwykle funkcjonalny osprzęt dedykowany koparkom o masie roboczej od 8,5 do 10 ton, stworzony z myślą o wymagających pracach ziemnych w trudnym terenie.
- Szerokość 500 mm sprawia, że łyżka doskonale nadaje się do realizacji średnich i szerokich wykopów – zarówno instalacyjnych, jak i fundamentowych – gdzie liczy się wydajność oraz dokładność prowadzonych prac.
- Długość 1149 mm oraz wysokość 714 mm zapewniają konstrukcji wydłużony kształt, który umożliwia skuteczne wykonywanie głębokich wykopów przy minimalnym naruszeniu szerokości pasa roboczego, co ma szczególne znaczenie w miejscach ograniczonych istniejącą infrastrukturą lub przestrzenią.
- Wyposażona w cztery zęby systemu JCB 531, łyżka zapewnia skuteczną penetrację i odspajanie gruntu w różnorodnych warunkach – od gruntu sypkiego, przez glinę, aż po zwarte, kamieniste podłoża.
- Szybki i łatwy system wymiany zębów pozwala na sprawne utrzymanie sprzętu w gotowości roboczej, co przekłada się na ograniczenie przestojów i wyższą efektywność pracy.
- Jako łyżka podsiębierna do trolla, została wykonana z wysokowytrzymałej stali S355 J2, zapewniającej odporność na intensywne obciążenia, uderzenia oraz naprężenia powstające w trakcie ciężkiej eksploatacji.
- Wytrzymały płaszcz o grubości 8 mm oraz boczne ściany o grubości od 6 do 12 mm nadają całej konstrukcji wyjątkową trwałość i odporność na zużycie.
- W dolnej strefie roboczej zastosowano lemiesz wykonany z trudnościeralnej stali HB500 (200x20 mm) oraz krawędź natarcia ze stali HB400 o grubości 6 mm, co zabezpiecza łyżkę przed nadmiernym zużyciem i uszkodzeniami mechanicznymi.
- Wręgi wzmacniające ze stali S355 J2 o grubości 6 mm zwiększają sztywność i odporność konstrukcji na zginanie oraz skręcanie podczas realizacji intensywnych prac ziemnych.
- Masa własna wynosząca 164 kg zapewnia odpowiedni balans między stabilnością a siłą przenoszoną na grunt, nie przeciążając jednocześnie hydrauliki maszyny.
- Łyżka do trolla o pojemności 200L to idealne narzędzie do prac ziemnych o zróżnicowanym charakterze – od wykopów liniowych po roboty inżynieryjne na większą skalę.
- Jako łyżka podsiębierna długa, umożliwia efektywne prowadzenie głębokich wykopów z zachowaniem wąskiego profilu roboczego, co przekłada się na oszczędność materiałów oraz skrócenie czasu realizacji inwestycji.
- Łyżka podsiębierna 200L to niezawodne rozwiązanie dla wykonawców poszukujących trwałego, precyzyjnego i efektywnego narzędzia do pracy w zróżnicowanych warunkach gruntowych.



