Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do

Kopaczka

Kopaczki to maszyny rolnicze,  służące do mechanicznego wykopywania bulw z redlin.
W naszym sklepie możecie Państwo wyposażyć się w takie maszyny jak : kopaczka do ziemniaków i cebuli , kopaczka do ziemniaków dwurzędowa, kopaczka do ziemniaków jednorzędowa .


Prosta budowa to między innymi wibrujący lemiesz o regulowanej głębokości kopania, który przenosi ziemniaki i ziemię na wibrujący kosz.
Wytworzone wibracje sprawiają, że warzywa zostają na swoim miejscu, a lżejsza od nich ziemia spada  na rolę. Głębokość kopania regulowana jest poprzez tylne koła podporowe. Intensywność odsiewania można zwiększyć poprzez regulację pochylenia kosza odsiewającego.

Kopaczka jednorzędowa wibracyjna to maszyna rolnicza , służąca do kopania pojedynczych redlin.
Poprzez koła podporowe tylne , głębokość kopania jest regulowana.

Kopaczka wibracyjna jednorzędowa z wyrzutem tylnym,  znajdzie zastosowanie jako kopaczka jednorzędowa do ziemniaków, jak również kopaczka do cebuli i takich roślin, jak  rośliny korzenne np. marchew.

Osie lemiesza i kosza odsiewającego wyposażone są w tuleje gumowe - simerbloki, dzięki którym maszyna pozostaje stabilna w czasie pracy.

Kopaczka jednorzędowa elewatorowa z wyrzutem do tyłu występuje również w wersji z przesuniętym  zaczepem.

Zmniejszone wymiary umożliwiają korzystanie z maszyny na małych działkach, terenach płaskich i pagórkowatych. Dzięki temu sprawdzi się jako kopaczka ogrodowa.


Kopaczka dwurzędowa przenośnikowa , znana również jako kopaczka elewatorowa dwurzędowa to maszyna rolnicza , służąca do kopania dwóch sąsiednich redlin w tym samym czasie.

Kopaczka dwurzędowa swoje zastosowanie znajdzie jako kopaczka do buraków , kopaczka do marchwi , kopaczka do czosnku
W ofercie do Państwa wyboru są jeden lub dwa przenośniki odsiewające, których pręty są osłonięte otuliną gumową, co ma ograniczyć do minimum ryzyko uszkodzenia wykopanych bulw lub korzeni.

Maszyną można pracować na plantacjach o szerokościach międzyrzędzi 62,5 - 67,5 cm oraz 70 - 75 cm.

 

Kopaczka elewatorowa z wyrzutem tylnym jest to mała kopaczka przeznaczona do pracy na małych powierzchni gruntu .Świetnie sprawdzi się jako kopaczka do ziemniaków do mini traktorka.

W razie wątpliwości podczas wyboru sprzętu, zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Państwu wybrać jak najbardziej dostosowany do Państwa potrzeb sprzęt.

Zapraszamy do zakupów na agrowow.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl