WAW-POL łyżka na wózek widłowy 7-10 T / 1,5 m
Opis
Chcesz ustalić parametry i dopasować łyżkę do swoich potrzeb?
Skontaktuj się z naszym inżynierem sprzedaży!
Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej konfiguracji oraz odpowiemy na każde pytanie.
Adres e-mail: sklep@agrowow.pl
Numer telefonu: +48 880 261 210 | +48 504 947 222
- Producent: WAW-POL
- Nr katalogowy: WL15WW
- Nazwa producenta: Łyżka na wózek widłowy
- Szerokość: 1500 mm
- Waga: 200 kg
- Pojemność: 0,58 m³
- Płaszcz: 4 mm
- Bok: 8 mm
- Lemiesz: 80x10 mm
- Klasa wagowa maszyny: 7-10 T
- Uniwersalna do każdej maszyny
- Zaczep na zapytanie: możliwy każdy rodzaj zaczepu (np. Euro, JCB, Manitou, Bobcat, CAT, Weidemann, Tramer, itp.)
Opis szczegółowy:
- Łyżka na wózek widłowy o szerokości 1500 mm to wydajny i wytrzymały osprzęt zaprojektowany z myślą o współpracy z maszynami o masie roboczej w zakresie od 7 do 10 ton.
- Dzięki zwiększonej pojemności oraz wzmocnionej konstrukcji, łyżka ta doskonale sprawdza się w różnych sektorach, takich jak rolnictwo, przemysł, gospodarka komunalna czy logistyka.
- Pojemność 0,58 m³ umożliwia efektywny transport materiałów sypkich o niskiej i średniej gęstości — takich jak trociny, zboża, kompost, kiszonki, ściółka, lekkie kruszywa czy odpady organiczne.
- Jej rozmiar zapewnia wysoką wydajność roboczą, przy zachowaniu dobrej manewrowości, co jest szczególnie istotne przy pracy w halach, magazynach czy placach przeładunkowych.
- Cała konstrukcja została wykonana ze stali konstrukcyjnej odpornej na zużycie, co zapewnia trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu.
- Płaszcz roboczy o grubości 4 mm gwarantuje odporność na ścieranie, natomiast boki o grubości 8 mm chronią łyżkę przed uszkodzeniami mechanicznymi i deformacją.
- Na dolnej krawędzi zamontowano stalowy lemiesz o wymiarach 80x10 mm, który pełni funkcję roboczej krawędzi tnącej – idealnej do nabierania, zgarniania i wyrównywania materiału.
- Dzięki swojej grubości i szerokości, lemiesz skutecznie zwiększa żywotność łyżki i minimalizuje ryzyko przedwczesnego zużycia.
- Waga 200 kg zapewnia stabilność osprzętu podczas pracy, jednocześnie nie obciążając nadmiernie maszyny, co przekłada się na lepszą kontrolę i oszczędność paliwa.
- Model ten charakteryzuje się uniwersalnością montażu — zaczep dobierany jest na indywidualne zamówienie klienta.
- Dostępne systemy mocowania obejmują m.in. Euro, JCB, Manitou, CAT, Bobcat, Weidemann, Tramer i wiele innych, co czyni tę łyżkę wyjątkowo elastyczną i łatwą do zintegrowania z szeroką gamą maszyn.
- Dzięki swojej funkcjonalności, trwałości i dużej pojemności roboczej, łyżka o szerokości 1500 mm to doskonały wybór dla profesjonalnych użytkowników poszukujących sprawdzonego narzędzia do codziennych prac załadunkowych i transportowych.



